flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Які комунікативні інструменти в роботі судів для побудови діалогу суду і громади варто використовувати- вивчала головний спеціаліст ВОАС Леся Поліщук

04 червня 2018, 09:26

За сприяння представництва Фонду ім.Фрідріха Еберта в Україні та прес-центру Судової влади України для речників судів Вінницької області Громадською організацією "Вектор прав людини" проведено тренінг на тему: "Комунікативні інструменти в роботі судів: діалог суду та громади".

Участь у вказаному заході взяла головний спеціаліст Вінницького окружного адміністративного суду - Леся Поліщук.

Lesya

Навчали Вінницьку регіональну спільноту прес-секретарів досвідчені тренери у сфері судової комунікації Валерія Рибак (ГО Вектор прав людини) , Ольга Какауліна (Прес-центр судової влади України) та Анастасія Розлуцька (координатор проекту Єдиного веб-порталу використання публічних коштів "Edata").

Lesya1

Тренери не просто ділились передовим досвідом,корисними кейсами, сучасними тенденціями та лайфхаками у діяльності прес-служби, а й у ході виконання практичних групових завдань виводили прес-секретарів із зони комфорту.

Працівники судів, які забезпечують зв'язки зі ЗМІ опановували практичні навички комунікації з медіа, ознайомилися із існуючими загальними правилами спілкування з представниками ЗМІ, отримали практичні рекомендації щодо підготовки та поводження під час проведення медіа-заходів та кризових ситуацій.Але формат тренінгу передбачав шалену динаміку,мозковий штурм та модельні медіа-заходи, під час яких учасники практикували різні тактики активної комунікації.

Lesya3

Сформувавшись у групи, представники судів виконували роль судді-спікера під час практичного завдання – інсценованого брифінгу, а також виводили формулу ідеальної прес-служби суду.

Говорили також про роль і важливість використання веб-сайтів судів та просування якісного контенту сторінок у соціальних мережах.

Учасники подякували організаторам за отримані знання у ході унікального тренінгу, сертифікованого Радою суддів України. Натхненні, мотивовані і сповнені нових ідей судові речники повертаються до роботи.